Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Yueyang Buzëqeshje Paketimi Equipment & materiale Co, e kufizuar. është një ndërmarrje profesionale të prodhimit integrimin e projektimit të teknologjisë, prodhimin, shitjen dhe pas shitjes shërbimi. Produktet kryesore përfshijnë "makinë trekëndësh paketim për qese çaj", "makinë paketim kokrrizë", "paketim pluhur makinë", "pajisje të lëngshme mbushje për salcë, konsumit paketimit", etj Duke u bazuar në shkencë dhe teknologji, me kërkesat e konsumatorëve si kriter dhe të plotë pas-shitjes shërbimi si garanci, ndërmarrja është një mbështetje e fuqishme për prodhimin dhe përpunimin e të gjitha llojeve të ndërmarrjeve çaj, impiantet e përpunimit të ushqimit, plastike dhe hardware pajisje elektrike industri në shtëpi dhe jashtë vendit.

LAJME

news01

Si duhet të jetë ushqimi i paketuar si duhet?

Ka dhjetëra mijëra prodhuesit në industrinë ushqimore në Kinë. Ushqime të ndryshme kanë shijet e tyre, në mënyrë që ata të sjellë lumturi për ushqim. Në ditët e sotme, ushqime kanë filluar të zhvillohet në mallrat e thatë, dhe shije është edhe vjen. Diversified.

Features of vacuum packaging machine: ...
    The food dryer uses the hot air circu...