Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Yueyang Насмевка Пакување опрема и материјал копродукции, со ограничена. е професионална производство претпријатие интегрирање на технологија, дизајн, производство, продажба и по-продажба на услуги. Главните производи вклучуваат "триаголен пакување машина за чај", "гранули пакување машина", "Буре пакување машина", "течни пополнување опрема за сос, пакување потрошен", итн Потпирајќи се на науката и технологијата, со барањата на клиентите како критериум и заврши по продажбата на услуги како гаранција, претпријатието е силна поддршка за производство и обработка на сите видови на чај претпријатија, преработка на храна растенија, пластика и хардвер електрични апарати индустрија во земјата и во странство.

ВЕСТИ

news01

Како треба да се правилно спакувани храна?

Постојат десетици илјадници производители во прехранбената индустрија во Кина. Различни видови храна имаат свои вкусови, па тие донесе среќа на храна. Денес, на храна се почнуваат да се развиваат на сува стока, а вкусот, исто така, доаѓа. Насочуваат.

The future development trend of automatic packaging machine
Into the direction of automation developm...
What will the future of automatic packaging machine look like?
Under the premise of continuous developme...